Keičiasi Kauno rajono 50-ojo autobusų maršruto eismo tvarkaraštis

© Juliaus Majausko, entuziastai.marsrutai.lt nuotr.

2010 m. lapkričio 8 d. įsigaliojo pakoreguotas Kauno rajono 50-ojo autobusų maršruto Mastaičiai - Karmėlava eismo tvarkaraštis.

Atsiprašome savo lankytojų už informacijos vėlavimą, tačiau, apmaudu, bet Kauno rajono savivaldybė nesilaiko duoto žodžio mus iš anksto informuoti apie Kauno rajono maršrutų darbo pasikeitimus.

Šio maršruto eismo tvarkaraštis jau atnaujintas, jį galite rasti Kauno rajono maršrutų sąraše: http://www.marsrutai.lt/kaunoraj

Nuo lapkričio 8 d. įsigaliojusiame tvarkaraštyje keitėsi:

 • Darbo dienomis iš Mastaičių 5:50 val. išvykdavęs autobusas numatytu laiku nebevažiuos, jis išvyks 6:05 val. ir kursuos reisu Mastaičiai - Kauno LEZ - Karmėlava, nuo stotelės „Mastaičiai" iki „Biruliškės" važiuos įprasta trasa, po to užsuks į Kauno Laisvosios ekonominės zonos teritoriją, apsisuks ir vėl grįš į kelią Kaunas - Jonava, bei kelionę tęs iki Karmėlavos. Stos visose iki šiol numatytose stotelėse, bei dvejose papildomose: Kauno LEZ 1 ir Kauno LEZ 2.
 • Darbo dienomis iš Mastaičių 6:25 val. išvykstantis autobusas, kaip ir iki šiol, važiuos iki Salupių (Zatyšių karjero), užsukdamas į Kauno LEZ. Dėl to į Salupius atvyks 5 min. vėliau, iš Salupių išvyks tokiu pačiu laiku - 8:05 val. Šeštadieniais ir sekmadieniais bei švenčių dienomis iš Mastaičių 6:25 val. išvykstantis autobusas į Kauno LEZ neužsuka.
 • Darbo dienomis iš Mastaičių 6:45 val. išvykstantis autobusas važiuos reisu Mastaičiai - Kauno LEZ - Ramučiai - Karmėlava. Kaip ir iki šiol, autobusas kursuos įprasta pagrindine trasa, užsukdamas į Ramučių gyvenvietę, bet prieš tai papildomai užsukdamas ir į Kauno LEZ teritoriją.
 • Iš Salupių 16:25 val. išvykstantis autobusas darbo dienomis papildomai užsuks į Kauno LEZ, dėl to į Mastaičius atvyks 5 min. vėliau. Iš Kauno LEZ į Kauną autobusas važiuoja grįždamas į pagrindinį kelią Kaunas - Jonava. Suka į dešinę ir važiuoja link Jonavos iki artimiausio apsisukimo, esančio prie stotelės „Narėpai", apsisukęs tęsia kelionę link Kauno. Kitomis dienomis iš Salupių išvykstantis 16:25 val. autobusas į Kauno LEZ neužsuka.
 • Iš Karmėlavos darbo dienomis 16:55 val. išvykstantis autobusas užsuks pirmiausia į Ramučių gyvenvietę, po to - į Kauno LEZ.
 • Iš Karmėlavos darbo dienomis 17:20 val. išvykstantis autobusas užsuks į Kauno LEZ.

Į Kauno LEZ darbo dienomis nuo Mastaičių, Kauno autobusai atvyks apie 7:11, 7:32, 7:53 val.

Iš Kauno LEZ darbo dienomis nuo Karmėlavos, link Kauno autobusai išvyks apie 16:49, 17:09, 17:29 val.

7 komentarai:

 • #7
  Gravatar of VitalijusVitalijus
  2014 m. kovo 17 d. 18:08:58
  Administratorius

  Danguole, maršrutų sąraše reikia pasirinkti "Priemiestiniai autobusai" arba prasukti maršrutų sąrašą žemyn. Tiksli nuoroda į naują versiją: http://www.marsrutai.lt/#!tvarkarasciai/kaunas/50-Priemiestinis-autobusas-Mastaiciai-Karmelava/kaur_25 ir į senąją: http://old.marsrutai.lt/kaunoraj/#Routes/,16_25,16_35 Tik įsidėmėkite, kad šios nuorodos neveiks visą laiką - jos gali keistis, kai bus keičiami grafikai.

 • #6
  Gravatar of danguolėdanguolė
  2014 m. kovo 16 d. 10:14:36

  Norėjau susirasti 50 maršruto grafiką, bet jūsų pateikta nuoroda "http://www.marsrutai.lt/kaunoraj" nukreipia į "maršrutai.lt/kaunas" ir man ten nepavyko rasti pilno grafiko. Gal galit nurodyti, kur skelbiamas pilnas maršruto grafikas?

 • #5
  Gravatar of Virginija sakalauskieneVirginija sakalauskiene
  2014 m. kovo 14 d. 22:30:21

  Būtų pageidavimas,kad būtų iškabintas grafikas Kauno pilies st.(šauklių?)
  Juk dauguma keleivių tikrai norėtų žinoti,ar spėjo į šį autobusą,ar ne,kada bus sekantis pagal laiką.Geras maršrutas,nes važiuoja užsukant į Kauno klinikas.Tai svarbu tiek rajone gyvenantiems ligoniams ,besigydantiems šioje ligoninėje,tiek važiuojantiems lankyti .

 • #4
  Gravatar of garliavos keleivėgarliavos keleivė
  2014 m. kovo 13 d. 14:32:20

  Labai džiaugėmės, kai atsirado šis maršrutas, nes iš Garliavos į Kauną buvo tik 6 autobusas, kuris važiuoja retai ir labai ilgai. Ir grafiku buvome sužavėti iki š.m. pradžios: pvz., 9.00, 9.20, 9.40. Nereikia nei užrašinėti. Važiuoja pakankamai greitai, be ilgų stovėjimų stotelėse, nes yra konduktorės. Pastoviai važinėju ir, atvirai pasakius, tai užkliuvo ne konduktorių, o keleivių netinkamas elgesys. Gaila, bet nemandagumas ir piktdžiugiškas įžūlumas mumyse dar dažnokai sutinkamas. Pavyzdžiui, vikresnis prasibrovė ir pirmas šmurkštelėjo pro autobuso duris, nepaisydamas, kad kiti keleiviai laukė anksčiau; maža to, kai jau įlipo, atsipalaidavo, atsistojo tarpduryje ir pradeda krapštytis pinigų, nekreipdamas dėmesio, kad už jo laukia neįlipę keleiviai, o vairuotojas negali važiuoti. Gal tokiam keleiviui konduktorė nekantriai ir liepė paeiti tolyn.

 • #3
  Gravatar of MerginaMergina
  2014 m. vasario 1 d. 13:38:27

  vaziuoju 50 autobusu kasdien, nebuvo taip, kad butu atvaziaves laiku, konduktores aprekia, kad iskarto nepaduodi pinigu, kai priekyje prisigrude zmoniu, vairuotojas, kad greiciau liptu keleiviai i autobusa. arba padarykit, kad vaziuotu laiku, arba isvis panaikinkit. nes vairuotojai ir kontrolieres daro ka nori(ruko autobuse, aptarnauja klientus girti), nepaiso taisykliu, vaziuoja per anksti arba pavelave

 • #2
  Gravatar of adeleadele
  2014 m. sausio 30 d. 22:11:13

  vaziuoju siuo marsrutu kasdien ir jeigu nori suspeti turi sustojime buti 10 min tikslumu nes priesingu atveju pamatysi tik nuvaziuojanti nera buve kad 19.06 nuo kalnieciu nuvaziuotu tuo laiku tuo laiku jis jau buna biruliskese 18.46 vaziuja 18 40 ir t.t pasakius pastaba sako reikia ateiti anksciau tai kam tas grafikas keikiu kasdien nes del siu netikslumu daznai tenka laukti 20 min sekancio.pakrascio sustojime gali ir nesustoti jei nebus islipanciu turi rodyti kad nori vaziuoti

 • #1
  Gravatar of danadana
  2012 m. rugpjūčio 15 d. 05:08:15

  LABA DIENA,DAZNAI VAZIUOJU SIUO AUTOBUSU IR DZIAUGIUOSI, KAD TOKIU YRA. MANDAGIOS KONDUKTORES, VISADA NEVELUOJA , LAIKOSI GRAFIKO AUOTOBUSO VAIRUOTOJAI, SEKMES KOLEKTYVUI.

Rašyti komentarą

Komentuoti negalima